Реклама

Bredal презентував навісний розкидач добрив із системою Isobus

8 грудня 2020 102 0
Bredal презентував навісний розкидач добрив із системою Isobus
traktorist.ua

Данський виробник Bredal представив новий навісний розкидач добрив Bredal F4W компанії Keith Rennie Machinery, який оснащений системою управління Isobus для автоматичного регулювання норми внесення та ширини розкидання добрив до 40 м. Про це повідомляє Тraktorist.ua.

З нового бункера Bredal F4W об'ємом від 1500 л до 4000 л добрива дозуються парою стрічок шириною 200 мм до двох дисків діаметром 800 мм. Привід від ПТО трактора через простий подвійний клиноподібний ремінний привід або індивідуальний гідравлічний двигун для кожного диска та система понижувальної передачі були встановлені ​​на одному обертовому диску для розворотів.

«Монітор ISO дозволяє оператору обирати норму внесення, ширину розкидання та матеріал внесення. Він також дозволяє регулювати норми внесення у русі й надає функції попередження для приводу ременя на підлозі, швидкості обертання дисків тощо. Система Isobus є GPS-регульованою нормою витрат, що використовується з картами внесення добрив», — йдеться у повідомленні.

Читати також: Наступного року в Україні з'явиться перша сівалка Agrisem для No-till

Управління секціями розвороту входить до стандартної комплектації. Воно автоматично вмикає або вимикає до 12 секцій при наближенні до поворотної смуги або при від'їзді з неї. Розподіл може регулюватися ліворуч або праворуч відповідно до нерівномірної форми полів або похилих смуг розворотів.

У стандартну комплектацію F4W входять сходи для доступу в бункер, заднє світлодіодне освітлення й елементи зважування. Вбудований датчик нахилу забезпечує постійний індикатор ваги добрив у бункері, навіть при роботі на схилах.

Зазначається, що Bredal F4W буде доступний для постачань навесні 2021 р.

Читати за темою: У Бразилії створили унікальний літак для аграріїв

Виконано за допомогою Disqus

Реклама