Реклама

Агрофірма на Львівщині укомплектувала штат за рахунок безробітних

6 січня 2021 117 0
Агрофірма на Львівщині укомплектувала штат за рахунок безробітних

Одне із найбільш перспективних підприємств Дрогобиччини — Агрофірма «Ватра» — лише в минулому 2020 році за сприяння місцевої служби зайнятості працевлаштувало 10 осіб з числа безробітних. Серед них — фельдшер ветеринарної медицини. Слід зазначити, що знайти роботу за такою незвичною для цього регіону спеціальністю доволі складно.

Про це ідеться в повідомленні Державного центру зайнятості.

«Товариство забезпечує роботою понад 30 працівників, у тому числі птахівників, меланжистів, сортувальників, водіїв, слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, охоронників, бухгалтерів, інженерів, контролерів по якості, продавців продовольчих товарів тощо», — ідеться в повідомленні.

Основний вид діяльності агрофірми – вирощування курей, переробка продукції, зокрема птиці та яєць, а також їх реалізація.  Кілька років підприємство тісно співпрацює зі службою зайнятості і долучається до її заходів, спрямованих на зменшення рівня безробіття в регіоні.

За час свого існування Агрофірма «Ватра» не тільки постійно нарощує виробничі потужності, а й створює нові робочі місця.

Виконано за допомогою Disqus