Реклама

Рентабельність бізнесу з розведення качок досягає 32%

19 січня 2021 3792 0
Рентабельність бізнесу з розведення качок досягає 32%

Наявність великої кількості курятини в магазинах призвела до того, що покупець почав проявляти інтерес до інших видів пташиного м'яса. В торгові мережі надходить здебільшого качка імпортного виробництва, тоді як технологія розведення цієї птиці проста, а рентабельність бізнесу досягає 32%. Про це йдеться у спецпроекті «Математика агробізнесу: вирощування качок» на Kurkul.com.

Чому доцільно вирощувати качок?

Велика продуктивність. За один сезон від однієї несучки можна отримати не менше 130 кг м'яса, виходячи з простого розрахунку: середня продуктивність в рік однієї несучки становить близько 100 яєць, з них виводиться не менше 65 каченят, які при вирощуванні до двох місяців дають по 2 кг м'яса.

У деяких господарствах при дворазовому комплектуванні батьківського стада від однієї качки отримують від 140 до 150 каченят із загальною живою масою 250-350 кг при витратах корму 3,0-3,6 кг на 1 кг приросту.

Отримання додаткової продукції — пір'я і пуху, з яких виготовляють м'які пишні подушки, легкі та теплі ковдри, а також одяг.

Легкість утримання. Качка не потребує спеціальних сідал або гнізд. Для її вирощування достатнім буде звичайне зимове приміщення, простий навіс і солом'яна підстилка.

Невибагливість у харчуванні. Качки харчуються зеленню, зерном, кухонними відходами — практично будь-якими кормами, доступними на фермі, і добре себе почувають на пасовищі.

Короткий термін вирощування. Качки багато їдять, а отже, швидко ростуть. Вже за 2 місяці відгодівлі вони можуть бути готові до забою.

Читайте також: Ферма на Сумщині купить близько тисячі елітних оленів і ланей

Виконано за допомогою Disqus