Через несплату оренди у фермера з Вінниччини забрали 80 га землі

19 січня 2021 113 0
Через несплату оренди у фермера з Вінниччини забрали 80 га землі

На Вінниччині, за втручання прокуратури, державі повернуто 81 га землі вартістю 10 млн гривень. Повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької обл.

Зазначається, що рішенням Господарського суду області, залишеним без змін постановою Північно-західного апеляційного господарського суду, задоволено позов прокуратури до одного із фермерських господарств Шаргородського району про розірвання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, а також їх повернення у власність держави. Підставою для рішення стала систематична несплата користувачем орендної плати за землю.

«Мова йде про дві земельні ділянки загальною площею 81 га та вартістю понад 10 мільйонів гривень, які розташовані на території однієї із сільських рад Шаргородського району. Зазначені земельні ділянки у 2014 р., на підставі наказів Головного управління Держземагентства в області, надано в оренду громадянину для ведення фермерського господарства», — розповіли в прокуратурі.

Проте фермер протягом 2016-2019 рр. систематично порушував свої зобов’язання щодо своєчасності та повноти внесення орендної плати за користування земельними ділянками. Внаслідок цього утворилася заборгованість з орендної плати у сумі понад 160 тис. грн.

Завдяки вжитим органами прокуратури Вінниччини заходам у січні 2021 р. земельні ділянки повернуто у власність держави.

Читайте також: Оприлюднено алгоритм купівлі-продажу землі

Виконано за допомогою Disqus