Реклама

Аграрні розписки принесуть фермерам 40 млрд грн — експерт

8 січня 2016 36 0
Аграрні розписки поширять на всю Україну
Aeaep.com.uaАграрні розписки поширять на всю Україну

Одним з основних викликів для фермерів у 2015 р. було отримання доступного фінансування, оскільки банківське кредитування стало майже недоступним і дуже дорогим, заявив проектний менеджер реформ в аграрному секторі Національної ради реформ Олег Проценко, повідомляє сайт Національної ради реформ.

За його словами, це і було стимулом для максимально швидкого запуску і розвитку альтернативного фінансового інструменту поповнення оборотного капіталу для фермерів через аграрні розписки. Цей інструмент дає можливість отримати фінансування оборотного капіталу під заставу майбутнього врожаю.

«Почався пілотний проект у Полтавській області. Після успішної реалізації проект розширили на додаткові 3 області — Харківську, Вінницьку та Черкаську. У 2016 р. планується розширити використання цього інструменту на всю територію України», — сказав експерт.

Також він додав, що на сьогодні фермери отримали фінансування на більш ніж 40 млн грн. При використанні інструменту аграрних розписок по всій території України планується надати фінансування фермерам до 40 млрд грн.

Виконано за допомогою Disqus