Процедуру поновлення договору оренди землі змінять?

9 січня 2016 154 0
До ВРУ поданий новий законопроект щодо процедури поновлення договору оренди землі
Latifundist.comДо ВРУ поданий новий законопроект щодо процедури поновлення договору оренди землі

До Верховної Ради України внесли законопроект №3753 від 05.01.16 «Про внесення змін до окремих законодавчих актів України (щодо впорядкування питань з поновлення договору оренди земельної ділянки)», повідомляє прес-служба ВРУ.

Цей законопроект розроблено з метою впорядкування питань, що пов'язані з поновленням дії договору оренди земельної ділянки, термін дії якого закінчився, проте орендар у встановленому законом порядку звернувся про його поновлення та досягнення істотних умов нового договору, йдеться у пояснювальній записці документа.

«Двояке та нечітке трактування норм статті 33 Закону України «Про оренду землі» щодо поновлення договору оренди призводило до затягування розгляду питання про підписання додаткової угоди про поновлення такого договору, прийняття додаткових рішень уповноважених органів про поновлення договору оренди, що в часі призводило до правової дискримінації орендарів земельних ділянок, втрати бюджетів усіх рівнів від недопоступлення орендної плати через закінчення договорів оренди», — йдеться на сайті.

Також додається, що у законопроекті чітко прописані умови та підстави поновлення договору оренди землі, у випадку звернення у встановленому законом порядку орендаря про його поновлення, а також наслідки не підписання уповноваженими особами додаткової угоди про поновлення договору оренди земельної ділянки.

«Прийняття зазначеного законопроекту дозволить вирішити питання поновлення договору оренди земельної ділянки між орендарем та орендодавцем, у випадку закінчення такого договору, та звернення орендаря про його поновлення», — інформує сайт ВРУ.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

4.2м/с

Опади

6.8мм

Вологість

68%