В Україні розроблено порядок формування досьє для реєстрації кормових добавок

27 лютого 2021 25 0
В Україні розроблено порядок формування досьє для реєстрації кормових добавок
Kurkul.com

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розробило і оприлюднило для громадського обговорення євроінтеграційний проєкт наказу «Про затвердження Порядку формування реєстраційного досьє». Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначено, що реєстраційне досьє — це основний документ у процедурі реєстрації кормових добавок, який містить всю інформацію про безпечність, умови застосування та інші властивості і характеристики кормової добавки. Реєстраційне досьє є обов'язковим документом, який додається до заяви про державну реєстрацію кормової добавки.

З набуттям чинності Закону України «Про безпечність та гігієну кормів» державна реєстрація кормових добавок має здійснюватися відповідно до процедур, що засновані на вимогах законодавства ЄС. 

«Впровадження порядку формування реєстраційного досьє дозволить запустити процедуру державної реєстрації кормових добавок в Україні і перейти на європейські правила у цій сфері», — зазначив Сергій Глущенко, заступник Міністра.

 Читати також: Агросектор до 2030 року має стати основою економічного сталого розвитку України

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 15°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

63%