Реклама

UKRAVIT та Ощадбанк запустили унікальну програму кредитування аграріїв

3 березня 2021 127 0
UKRAVIT та Ощадбанк запустили унікальну програму кредитування аграріїв
UKRAVIT

«UKRAVIT» і Ощадбанк пропонують унікальні переваги для клієнтів, які скористалися антикризовим кредитом у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Повідомляє пресслужба компанії.

«Передовий український виробник препаратів для захисту сільськогосподарських культур «UKRAVIT» пропонує аграріям бонус у вигляді додаткової продукції на суму 8% від суми кредиту. Відвантаження товару може здійснюватися за попереднім рішенням по кредиту, який оформлювався через платформу Agroapp. Компанія також надаватиме клієнту необхідну агрономічну підтримку», — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що в рамках програми «5-7-9%» кредит на поповнення обігових коштів за напрямом «Антикризові заходи» для подолання наслідків COVID-19 надається під 0% річних на строк дії карантину. Крім того, нульова ставка діятиме протягом 90 днів з дня скасування карантину, а надалі становитиме 3% річних.

В лютому 2021 р. Ощадбанк першим серед держбанків перетнув позначку у 2 млрд грн кредитів за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Читати за темою: За тиждень банки видали Доступних кредитів 5-7-9% на понад мільярд гривень

Виконано за допомогою Disqus

Реклама