НАБУ попередило розкрадання 340 тонн зерна із Держрезерву

26 березня 2021 39 0
НАБУ попередило розкрадання 340 тонн зерна із Держрезерву
Facebook

У Національному бюро повідомили про те, що з державного підприємства, яке входить до складу Держрезерву, намагалися вивезти зерно. Про це повідомила пресслужба НАБУ.

«Детективи НАБУ запобігли розкраданню 340 тонн зерна. 23 березня це зерно за сумнівними документами намагалися вивезти з «Охтирського КХП», що входить до складу Держрезерву. За цим фактом здійснюється розслідування. Зерно повернули на держпідприємство», — інформує бюро.

Як повідомили в НАБУ, це вже друга спроба розкрадань на ДП «Охтирський КХП». В лютому з держпідприємства планували вивезти необліковані зернові та олійні культури. Тоді цю спробу припинили детективи НАБУ за сприяння нового керівництва філії.

Як відомо, 22 листопада НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. директора філії «Хлібна база» ДП «Охтирський КХП» Олегу Красноскутському. 24 листопада його відправили під цілодобовий домашній арешт.

Нагадаємо, за версією слідства, у листопаді в.о. директора філії Держрезерву, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб він планував заволодіти понад 189 тонами зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало Держрезерву.

Пізніше детективи встановили, що загальний обсяг необлікованих зернових перевищує 800 т, а його вартість сягає 6 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus

+ 7° ... + 3°

Вітер

3.3м/с

Опади

4.9мм

Вологість

89%