Ціни на зернові та олійні — огляд за 30 квітня від Zernotorg.ua

30 квітня 2021 7584 0
Ціни на зернові та олійні — огляд за 30 квітня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта    

В портах України продовжують дорожчати пшениця та кукурудза. Так, на Миколаївщині пшениця додала в ціні 52 грн/т, кукурудза — 44 грн/т. В Одесі ціна пшениці 2 класу зросла на 63 грн/т, пшениці фуражної — на 66 грн/т.

Нагадаємо, за прогнозом науковців Інституту аграрної економіки, валовий збір зернових та зернобобових культур у 2021 р. складе 70,7 млн т, що на 8,8% перевищить показник 2020 р. у 65,0 млн т. Після рекордного 2019 р. це буде другий за обсягами виробництва збіжжя показник за часів незалежності України.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus