Об’єднання «Самопоміч» відкликає Павленко з Кабміну?

22 січня 2016 110 0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України
kurkul.comОлексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України

Політична рада партії «Об’єднання «Самопоміч» відкликає з уряду міністра Арсенія Яценюка і пропонує іншим партіям, які сформували парламентську коаліцію, створити новий більш ефективний уряд. Про це сказано у повідомленні на офіційному сайті партії.

«Українська влада перебуває в глибокій, системній кризі і цей стан є на сьогодні питанням національної безпеки. Слабка, корумпована, нездатна до рішучих реформ українська влада – це головний козир ворога, який ставить собі за мету знищення нашої країни», — сказано в повідомленні.

Також партія повідомляє, що як і більшість громадян України, вона незадоволена діяльністю українського уряду і не має наміру своєю присутністю в такому уряді легітимізувати його подальше існування.

«Сьогодні Кабінет міністрів є одним з джерел багатомільярдної корупції. Ухвалений клептократичний бюджет на 2016 рік має всі ознаки того, що наступний рік стане черговим роком масштабного розкрадання державних коштів», — йдеться далі.

У зв’язку з цим, політична рада партії «Об’єднання «Самопоміч» вирішила:

  • Відкликати свого міністра з уряду Арсенія Яценюка;
  • Запропонувати іншим партіям, які сформували парламентську коаліцію, створити нову коаліційну угоду та ефективний уряд після чесного та публічного встановлення причин невдач нинішнього об’єднання. Нові правила спільних дій і нова урядова команда мають забезпечити насамперед звільнення економіки від надмірного регулювання та знищити масштабну корупцію.
Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%
Матеріали за темою