Встановлено національний рекорд із медичного обстеження жителів сіл

8 лютого 2016 71 0
На Хмельниччині обстежили 22 тис. жителів сіл
Kurkul.comНа Хмельниччині обстежили 22 тис. жителів сіл

Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. М. Пирогова спільно із Першим національним аграрним кооперативом (ПНАК) та благодійними фондом «Зміцнення громад» встановили рекорд із найбільшого кардіографічного обстеження (скринінгу) в Україні, повідомляє прес-служба благодійного фонду «Зміцнення громад».

До Національного реєстру рекордів потрапила акція «У ритмі серця», у рамках якої було обстежено 22 433 тис. мешканців Хмельниччини, що проживають у 565 населених пунктах.

«Акція, що тривала від 28 вересня до 21 листопада 2015 р., була розрахована на обстеження жителів сіл, які мають ускладнений доступ до кваліфікованої та вчасної медичної допомоги. Упродовж 52 днів тисячі мешканців Хмельниччини мали можливість безоплатно зробити ЕКГ на найсучасніших мобільних кардіографах, виміряти рівень глюкози в крові та артеріальний тиск. Скринінг відбувався згідно із міжнародними стандартами, зокрема Міннесотським кодуванням, Кодифікацією Сильвестра та ICCS6», — сказано у повідомленні.

Також додається, що для усіх бажаючих щоденно працювали 11 мобільних бригад, до складу яких входив 1 лікар та 1 медична сестра або фельдшер.

Для довідки

Перший національний аграрний кооператив — це добровільне об’єднання селян, створене на Хмельниччині у липні 2015 р. Нині його членами є понад 2,5 тис. людей із майже 300 населених пунктів Хмельницької області. Мета – забезпечити добробут кожного селянина, зробити українське село успішним.

Виконано за допомогою Disqus