Сільський ревізор у селі Гоголеве

25 лютого 2016 155 0

Проект агромедіахолдингу Latifundist Media під назвою «Сільський ревізор» стартував! Мета проекту – показати як аграрії піклуються про села, в яких працюють.

У лютому наші журналісти відвідали перше село. Ним стала батьківщина великого письменника, автора безсмертного «Ревізора» — Миколи Гоголя.

«Заїхавши в Гоголеве, одразу відзначили — СЕЛО ЖИВЕ! Цього висновку дійшли за 5 хвилин. Доки стояли на перехресті з пробитим колесом…», — розпочинають свою розповідь наші ревізори.

Проте пробите колесо — не єдина пригода, що трапилася з ними у Гоголевому. Їх виявилося навіть більше, ніж ми очікували…

Цікаво, як Сільський ревізор ходив у сільський клуб, потрапив на концерт «Лісапетного батальйону» чи на сільське весілля?

Читайте повний текст та підписуйтеся на сторінку проекту у Facebook, щоб завжди бути у курсі пригод Сільського ревізора!

Докладніше про те, як підтримують «соціалку» фермери можна буде прочитати на Kurkul.com, холдинги — на Latifundist.com, як селу допомагає держава та чим займається місцева влада — на AgroPolit.com та що про все це думають самі селяни — у газеті «Рідне село». До речі, ви можете оформити підписку на газету для вашого села, в ній ми також будемо писати про кожну ревізію.

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою