Бджолярський кооператив може отримати грант в 2 млн грн

11 лютого 2016 458 0
Бджолярський кооператив має шанс отримати грант в 2 млн грн
the-day-x.ruБджолярський кооператив має шанс отримати грант в 2 млн грн

Бджолярський кооператив Сергія Шмулі пройшов до другого етапу проекту «Україна шукає стартапи», організованого відомим інвестором Джоном Вон Ейком та міжнародною консалтинговою фірмою KPMG. Про це засновник кооперативу повідомив в ексклюзивному коментарі Kurkul.com.

«Ми створюємо бізнес структуру в форматі кооперативу, який буде займатися експортом меду за кордон. До нього залучено членів громадської організації «Місія захисту бджіл ім.Петра Хмари». Зараз займаємося пошуком інвестицій і тому я беру участь в цьому проекті», — повідомив Сергій Шмуля.

За словами голови кооперативу, спочатку було 2000 заявок на участь у проекті від українських стратапів. Із них було відібрано 1200 учасників.

«Пройшло два дні досить цікавих бізнес-семінарів, після яких нам дали завдання створити презентацію проекту на десяти слайдах, щоб зацікавити інвесторів. Після випробовувань повинно було лишитися 500 учасників. Я дуже радий, що пройшов цей етап, оскільки він потребував деяких знань в веденні бізнесу, подачі інформації, фінансових розрахунків», — розповів Сергій Шмуля.

До фінального етапу буде відібрано 25 кращих стартапів. Переможець проекту повинен отримати до 2 млн грн або близько $80 тис. інвестицій.

«Наш кооператив потребує більших грошей, але я розробив план фінансування стратапу в кілька етапів. Тобто, спочатку вкладаємо ці інвестиції, заробляємо і вкладаємо далі. Кооператив повинен бути самоокупним і за п’ять років ми плануємо вийти на річний оборот в $60 млн. Проект розрахований на те, що учасники будуть вкладати частину коштів, а іншу частину ми отримаємо інвесторів», — пояснив голова кооперативу.

Сергій Шмуля та організатор проекту Джон Вон Ейк

У випадку перемоги, за словами Сергія Шмулі, на отримані кошти в регіонах України будуть створені пункти прийому меду і планується відкриття центрального офісу організації та бази, на якій будуть приймати сировину.

Губін Андрій, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus