На Львівщині 90 господарств стануть учасниками проекту зі створення кооперативів

13 лютого 2016 298 0
На Львівщині створюють кооперативи
gorod.cn.uaНа Львівщині створюють кооперативи

Понад 90 особистих селянських господарств Львівщини готові стати учасниками проекту «500 успішних сімейних господарств», повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Наталія Хмиз, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

За її словами, від початку грудня 2015 р. у рамках проекту відбулося десять зустрічей із громадами Львівської області. Зокрема, зустрічі пройшли у чотирьох районах, які обрані пілотними для реалізації проекту, — Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському, Золочівському та Жовківському, а також з ініціативними громадами з інших районів області. Остання із таких зустрічей відбулася у Буському районі — у Яблунівській та Побужанській громадах.

«Ці зустрічі проходять зазвичай дуже жваво та цікаво. Ми розповідаємо громадам про фінансову підтримку та допомогу від інвесторів, а також про те, що усіх охочих безкоштовно навчатимуть як краще обробляти землю, які саджанці використовувати. Крім того, повідомляємо, що учасників проекту забезпечать посадковим матеріалом», — зазначила посадовець.

Також вона додала, що найголовніше, що селяни, власники паїв, отримають можливість самі обробляти землю і отримувати від цього прибуток.

«Метою проекту, насамперед, є розвиток селянських господарств Львівщини, а також залучення до співпраці молоді з аграрною освітою, вимушено переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО», — наголосила Наталія Хмиз.

Виконано за допомогою Disqus