Реклама

Бізнес директор BEDNAR провів зустріч із дилерами в Україні

14 травня 2022 55 0Юлия Немцева
Ян Беднар, бізнес директор компанії BEDNAR FMT
BEDNARЯн Беднар, бізнес директор компанії BEDNAR FMT

Цього тижня Ян Беднар, бізнес директор компанії BEDNAR FMT, відвідав Україну та зустрівся з українськими дилерами — Компанією ЛАН, Агроресурс, НФМ Агро та Тайтен Машинері Україна, для обговорення актуальної ситуації на ринку України в умовах війни. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Ян Беднар сподівається, що міжнародна спільнота зробить все можливе, щоб розблокувати Чорне море для експортування українського зерна, адже на сьогодні це одна з найбільших проблем для аграріїв.

«Я зараз біля кордону з Польщею. Ось там українсько-польський кордон. Я знаходжуся на території України. Протягом останніх декількох днів я був у діловій поїздці Україною. Я б навіть сказав, це більше була поїздка для розуміння, що відбувається в Україні зараз. Я проїхав з Західної до Центральної частини країни. Основною метою мого візиту було зустрітися з моїми бізнес-партнерами, моїми українськими друзями, поговорити з аграріями та дізнатися більше про ситуацію», — зазначив Ян Беднар.

Читайте також: В Україні продали перший плуг Lemken Juwel 10

Ян зізнається, що завдяки поїздці дізнався багато. 

«Це була дуже емоційна поїздка, тому що це не легко жити тут зараз. Минулої ночі я зупинився в готелі. Було багато повітряних тривог. Це було щось нове в моєму житті. Це не хороші відчуття. Я тільки можу уявити, як люди живуть з цими відчуттями та сиренами постійно, кожної ночі. Це реально важко. Ви знаєте, що ми працюємо в аграрному бізнесі. Я займаюся цим вже 15 років. І ця ситуація в Україні для мене щось дуже, дуже нове, — додав бізнес директор компанії BEDNAR FMT.

Директор компанії BEDNAR FMT додав, що найбільша проблема в Україні це звичайно війна. Але, говорячи про сільське господарство, треба зазначити, що українські фермери наразі в дуже складній ситуації.

«Головна проблема, з якою вони зіткнулися, це неможливість експорту зерна. Чорне море заблоковано, тож вони в доволі складній ситуації. Я дуже сподіваюся, що міжнародна спільнота, ЄС, США і інші, зможуть відкрити Чорне море і дати українським аграріям можливість експортувати їх врожай. Це питання важливе не тільки для України, це питання важливе для всього світу», — підсумував Ян Беднар.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама