Зафіксовано рекордний показник врожайності кукурудзи Pioneer в Україні

3 березня 2016 64 0
У Чернігівській області зафіксована врожайність гібридів Pioneer 20,7 т/га, в заліку ― 18,3 т/га
ecoportal.suУ Чернігівській області зафіксована врожайність гібридів Pioneer 20,7 т/га, в заліку ― 18,3 т/га

Інноваційний гібрид лінійки Pioneer Optimum® AQUAMax® Р9911 в сезоні 2015 року показав найвищу врожайність в 18,3 т/га.

«DuPont Pioneer ― лідер у розвитку засухостійких гібридів кукурудзи, надає ринку інноваційні продукти, що мінімізують ризик і максимізують продуктивність з кожного гектара землі. Толерантність до посухи є комплексним питанням і впливає на врожаї по-різному в залежності від географії і негативних чинників кожного унікального навколишнього середовища. Ось чому DuPont Pioneer дотримується інтегрального, багатофазного підходу, застосовуючи традиційні методи і провідні технології», — сказано у повідомленні прес-служби компанії.

Сільгоспвиробники України вже відчули вигоди від використання нових гібридів Optimum® AQUAmax®, які були представлені ринку в 2015 році. Гібриди дають значну перевагу в середовищі з обмеженими водними ресурсами та дозволяють отримати найвищий потенціал при оптимальних умовах вирощування. У 2015 році, незважаючи на несприятливий для України в плані вирощування сільськогосподарських культур сезон і посуху в період вегетації від 60 до 90 днів, клієнти Pioneer отримали рекордні показники врожайності завдяки новій генетиці міжнародної компанії, сучасним агротехнологіям і використанню крапельного зрошення на своїх полях.

Так, у Чернігівській області зафіксована врожайність 20,7 т/га, в заліку ― 18,3 т/га з інноваційним гібридом лінійки Optimum® AQUAMax® ― Р9911 (ФАО 440). У порівнянні з контролем (без поливу) рентабельність при вирощуванні Р9911 склала 64%. Попередником на даному полі була кукурудза на зерно, поле ― монокультура вже 7 років. Система захисту від бур'янів ― триразова (включала як ґрунтові гербіциди, так і страхові). Норма висіву насіння ― 84 тис./га. Метеопоказники по зоні вирощування даного гібрида представлені на графіку.

Коли температура повітря переходила позначку + 30 °С, на поля разом з поливом вносилися комплексні добрива. За сезон полив здійснювався 4 рази: з середини липня до першої декади серпня.

Технологія вирощування кукурудзи на підприємстві дотримувалася на вищому рівні, з урахуванням всіх аналізів ґрунту і відповідно до рекомендацій центральної агрохімічної лабораторії ля внесення добрив. В цілому було внесено 256 кг/га азоту, 80 кг/га фосфору, 92 кг калію і 26 кг сірки в діючій речовині. Кількість макроелементів представлено в таблиці.

Продукти Optimum® AQUAMax® є результатом унікальних 50-річних наукових досліджень компанії DuPont Pioneer, головною метою яких є пошук надійних рішень для отримання максимально можливої врожайності і зниження впливу ризиків від недостатнього вологозабезпечення. У 2016 році компанія пропонує 5 гібридів лінійки Optimum® AQUAMax® українським фермерам.

«Гібриди Optimum® AQUAmax® були розроблені вченими Pioneer на основі передових традиційних селекційних технологій з метою забезпечення поліпшеної результативності в умовах з обмеженим водопостачанням. Ми фокусуємося на високій результативності продукту, щоб допомогти збалансувати продуктивність і прибутковість, здійснюючи краще управління доступними ресурсами. Впевнені, що все більше сільгоспвиробників України гідно оцінять нову пропозицію від Pioneer і отримають максимально можливі врожаї навіть в умовах з обмеженим вологозабезпеченням», ― зазначає менеджер з маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна Сергій Резніченко.

Виконано за допомогою Disqus