Реклама

На Київщині зафіксовано випадок АЧС

20 липня 2023 3439 0Юлія Немцева
На Київщині зафіксовано випадок АЧС
Kurkul.com

На Київщині 16 липня Держпродспоживслужба виявила вірус африканської чуми свиней. Про це повідомила пресслужба відомства.

Так, під час експертизи трупа кабанчика, що утримувався в особистому селянському господарстві в с. Страхолісся Іванківської селищної ТГ Вишгородського району Київської області, було виділено ДНК вірус африканської чуми свиней (АЧС).

З метою ліквідації АЧС було проведено засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії та визначено межі епізоотичного вогнища, зон захисту та нагляду.

«Епізоотичним вогнищем щодо АЧС визначено територію особистого селянського господарства; зона захисту — населений пункт с. Страхолісся Іванківської селищної ТГ Вишгородського району з прилеглими до нього територіями; зона нагляду — мисливське господарство Іванківської районної Громадської організації мисливців та рибалок «Рись», населені пункти Вишгородського району з прилеглими до них територіями: Іванківська селищна ТГ (с. Медвин, с. Губин, с. Горностайпіль, с. Лапутьки) та Димерська селищна ТГ (с. Пилява), а також с. Куповате — офіційно нежитлове після аварії на Чорнобильській АЕС село в Іванківському районі Київської області», — повідомили у Держпродспоживслужбі.

Наразі, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області вживаються заходи відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней. 

Читайте також:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама