Реклама

Зеленський: скоро запрацює зерновий коридор з України через Молдову в Румунію

10 жовтня 2023 505 0
Зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Румунії Клауса Йоханніса
Офіс президентаЗустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Румунії Клауса Йоханніса

Незабаром має запрацювати новий «зерновий коридор» з експорту українського збіжжя через Молдову до Румунії.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом у Бухаресті, пише Укрінформ.

«У трикутнику Україна-Румунія-Молдова ми здатні створити дуже потужну основу для розвитку не лише наших країн та народів, а й усієї Європи. Передусім це економічний розвиток. Ми вже досягли хороших результатів у розвитку логістики в цьому трикутнику, вже скоро запрацює зерновий коридор з України через Молдову в Румунію», — зазначив Володимир Зеленський.

Він також підкреслив, що співпраця між Україною, Румунією та Молдовою дає значний стимул для розвитку бізнесу, інфраструктури, робочих місць і разом держави стають сильнішими.

Одночасно Президент відзначив, що Україна та Румунія разом уже є важливими донорами безпеки, зокрема продовольчої.

«Ми маємо зробити все можливе, щоб росії не вдалося перетворити будь-яку частину Чорного моря та Дунайського регіону на мертву зону для нормального судноплавства. Ключова річ при цьому — ППО. Ми ведемо роботу з різними партнерами, щоб посилити нашу ППО і загалом в країні, і в Одеському регіоні», — розповів Володимир Зеленський.

До слова, сьогодні вночі армія країни-терориста вчергове атакувала Одещину надзвуковими протикорабельними ракетами типу «Онікс», зокрема було зруйноване  зерносховище біля порту в Одеському районі.

Читати за темою: Безоплатне насіння, юридична допомога та досвід — якої підтримки бракує аграріям

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама