
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерство інфраструктури Польщі за підсумками зустрічі 1 грудня погодили низку заходів, спрямованих на вирішення ситуації з блокуванням польсько-українського кордону.
Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури України.
Зокрема, було погоджено:
«Питання скасування чи змін до «транспортного безвізу» не обговорювалось та не було на порядку денному», — зазначається в повідомленні.
Водночас польські протестувальники наполягають на функціонування «Угринів — Долгобичув» та «Нижанковичі — Мальховіце» лише для транспорту з реєстрацією ЄС. Але в Мінвідновлення зазначили, що така позиція неприйнятна для України та ЄС, «адже це дискримінаційна норма стосовно інших країн».
Нагадаємо, раніше Міністерство інфраструктури Польщі звернулось до України з пропозицією щодо врегулювання блокади на кордоні.
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р.
Вибір редакції
Не пропусти останні новини!
Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.