22 лютого 2024, 08:30, Агрохімія

Фахівець порекомендував фунгіцид для швидкої та ефективної боротьби з хворобами

Більшість фунгіцидів призначені саме для профілактичного внесення, а не лікування за фактом прояву хвороби. Але є ЗЗР, здатні швидко зняти хворобу, коли вона вже почала розвиватися.
Про це розповів Роман Франчук, директор з аграрного виробництва LNZ Group, пише SuperAgronom.com.

Для швидкої та ефективної боротьби з хворобами фахівець рекомендує фунгіцид Вітоксид Нітро (пероксид водню, 49%/л, азотнокисле срібло, вода дистильована до, 100 %/л), який є відтепер в портфелі LNZ Group.

«Найбільше ми використовували його проти моніліозу і кокомікозу на вишні. У боротьбі з цими хворобами ми зайшли в глухий кут, поки не знайшли цей препарат, який швидко знімає хворобу. Можна сказати з сьогодні на завтра. Потім ми почали застосовувати й на інших культурах. Вітоксид Нітро дуже ефективно знімає бактеріози, наприклад, на капусті», — поділився фахівець.

Фунгіцид призначений для контролю бактерій і грибів, включно Ervinia, Xanthomonas, Fusarium, Phytophtora тощо на овочевих, плодово-ягідних, зернових, зернобобових і олійних культурах. Фахівець додав, що Вітоксид Нітро ефективний, коли хвороба вже проявилася, розвивається і потрібно терміново захистити культуру. Наприклад, після дощу. Препарат вже можна застосовувати наступного дня.

У своєму складі фунгіцид містить допоміжні речовини як азотнокисле срібло у якості стабілізуючого агенту і воду дистильовану до 100%.

Препарат також можна використовувати для знезараження інструментів, обладнання, техніки, дезінфекції спецодягу, дезінфекції технологічної води, систем поливу і видалення біоплівки.

Зі слів виробника, ефективність Вітоксид Нітро досягається завдяки тому, що водню пероксид розпадається з виділенням атомарного кисню, який працює як потужний дезінфектант, чинить антисептичний і дезінфікуючий стосовно бактерій, грибів і вірусів ефекти, а також забезпечує очищувальну та дезодоруючу дії. Наявність стабілізатора значно підсилює та подовжує його знезаражувальний ефект, а також дозволяє збільшити терміни зберігання препарату без втрати його дезінфікуючих властивостей.

Читайте також: Аграріям варто розпочати підживлення озимих — фахівець

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р.