Діючі міністри-реформатори повинні працювати і в новому уряді — експерт

11 квітня 2016 19 0
Країна, що знаходиться в складній економічній ситуації, не може паралізувати роботу уряду — експерт
dt.uaКраїна, що знаходиться в складній економічній ситуації, не може паралізувати роботу уряду — експерт

Міжнародні партнери України, які вкладали політичний капітал, час і енергію в співробітництво з реформаторськими командами Мінекономрозвитку, Мінфіну і Мінагропроду, сподіваються, що велика частина цих команд, зможе в форматі нового уряду продовжити свою корисну діяльність. Про це заявив Посол Канади в Україні Роман Ващук.

«З нинішнім Кабінетом Міністрів: з ключовими міністерствами — фінансів, економіки, сільського господарства, ми дуже успішно протягом останніх 1-1,5 років співпрацювали. Тому я здивувався, що в дискусії над звітом уряду, фракції, які запропонували всіх міністрів, вирішили, що абсолютно все, чим вони займалися, було провалом. Це явно не так. І ті міжнародні партнери, які вклали багато політичного капіталу, часу, енергії у співпраці з цими реально реформаторськими командами, які були, сподіваються, що велика частина цих команд, зможе в форматі нового уряду продовжити свою корисну діяльність», — сказав Роман Ващук.

Він вважає, що країна, яка знаходиться у військовому конфлікті та важкій економічній ситуації, не може собі дозволити паралізувати роботу уряду і сподіватися при цьому на міжнародну підтримку.

Раніше політологи і експерти вже заявляли, що відсутність міністрів-технократів в новому Кабміні викличе нерозуміння з боку основних фінансових донорів України. Міністрами-реформаторами і технократами в нинішньому складі Кабміну політологи і міжнародні експерти називають міністра фінансів Яресько, міністра аграрної політики Павленка і міністра економіки і торгівлі Абромавічус.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 2°

Вітер

2.5м/с

Опади

1.76мм

Вологість

69%