На Миколаївщині затримані підозрювані в розкраданні труб для системи зрошення

26 квітня 2016 138 0
Уже затримані підозрювані в паплюженні системи зрошення на Миколаївщині
FacebookУже затримані підозрювані в паплюженні системи зрошення на Миколаївщині

На Миколаївщині відбулося затримання осіб, котрі намагалися вивезти залишки труб для системи зрошення, що раніше належала державній сортовипробувальній станції в Миколаївській області. Про це журналістам Kurkul.com повідомив радник міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол.

«Це система — справжнісіньке національне надбання. Завдяки ньому станція мала змогу випробовувати сорти вітчизняної та іноземної селекції, а також вирощувати сади і т. д. Зараз же йде тенденція лише все нищити», — говорить Михайло Володимирович.

За його словами, на місці події наразі працює слідчо-оперативна група. Арештовані машини, в яких труби намагались вивезти, а також затримані підозрювані в скоєнні правопорушення. Крім того, оголошено план-перехват тих машин, що покинули територію до моменту прибуття правоохоронців.

«Хочу зазначити, що це далеко не поодинокий випадок паплюження державного майна. Подібні ситуації трапляються вкрай часто. І добре, що ще є небайдужі люди. Цього разу про правопорушення мені повідомили звичайні жителі Миколаївщини, яким просто болить за країну», — зауважує Михайло Апостол.

Виконано за допомогою Disqus