Україна зібрала перший мільйон зерна

3 липня 2015 35 0
Україна зібрала перший мільйон зерна
Міністерство агарарної політики і продовольства УкраїниУкраїна зібрала перший мільйон зерна

В Україні у повному обсязі проведено весняно-польові роботи та забезпечено успішний старт жнив. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час години запитань до Уряду в Верховній Раді України, повідомляє прес-служба відомства.

Він підкреслив, що станом на сьогодні намолочено перший мільйон тонн зерна нового врожаю. Загалом жнива розпочато у 12 областях.

«Це була найскладніша в історії України посівна кампанія. Але вона відбулася успішно попри здорожчання основних компонентів, брак бюджетної підтримки та бойові дії на Донбасі. Посівні площі склали 26,5 млн га, рослини в цілому — у доброму і задовільному стані», — проінформував міністр.

Посівна відбулася в усіх областях, у тому числі повністю засіяно підконтрольні Україні території Донеччини та Луганщини. Загалом урожай очікується на рівні 60 млн т.

«Україна буде не лише із хлібом, але і з цукром. Очікуємо виробити 1,5 млн т солодкого продукту. З урахуванням залишків, а це 560 тис. т, повністю забезпечимо внутрішні потреби держави», — сказав Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%