Через земельні торги на Полтавщині продали ділянки на 526 тис. грн

10 липня 2016 11 0
Через земельні торги на Полтавщині продали ділянки на 526 тис. грн
lysenko-solicitors.com

У Полтавській області у червні відбулися земельні торги у формі аукціону щодо продажу 19 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 158 тис. га, які розташовані на території Лубенського, Лохвицького та Глобинського районів, пише прес-служба Полтавської блдржадміністрації.

За підсумками аукціонів орендна плата за користування земельними ділянками становить 411,96 тис. грн. Це дає можливість залучити до місцевих бюджетів додаткові кошти. Під час проведення торгів орендна плата по окремих лотах зросла з 8% до 34% від нормативної грошової оцінки землі і становить 6,43 тис. грн за 1 га.

«Загалом у Полтавській області з початку року на конкурентних засадах органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування продали у власність чи передали в оренду 26 земельних ділянок загальною площею 98,554 га. Бюджети регіону отримали 526,25 тис. грн надходжень», — сказано у повідомленні.

Також додається, що у липні полтавські землевпорядники планують виставити на земельні аукціони права оренди на 7 земельних ділянок, розташованих на території Козельщинського району, загальною площею 76,2852 га. Стартовий розмір річної плати за користування землею визначений на рівні 8% від її нормативної грошової оцінки (при встановленому законом рівні у 3%).

Виконано за допомогою Disqus