Створено наземного дрона-всюдихода

28 липня 2016 35 0
Дрон Pegasus: Multiscope
aggeek.netДрон Pegasus: Multiscope

Компанії Milrem і Leica Geosystems створили першого наземного дрона, пристосованого для бездоріжжя, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на aggeek.net.

Нову модель назвали Pegasus: Multiscope. Дрон здатний автоматизувати процес геологічних досліджень на важкодоступній місцевості завдяки низькому тиску на грунт, а значить зможе пройти будь-який тип місцевості: бруд, сніг, пісок. Також дрону можна вказати маршрут для моніторингу і він зможе знайти проблемні місця на полі з похибкою в 2-3 см, і проводити моніторинг дозрівання культури і дренажу полів.

Pegasus: Multiscope зберігає дані досліджень в «хмарному» сховищі і має високу надійність. Він стане хорошим помічником для фермерів, чиї поля знаходяться на пагорбах.

Pegasus: Multiscope розвиває максимальну швидкість до 25-37 км/год, має нульовий радіус повороту. Тиск дрона на грунт становить 0,07-0,12 кг на кв. см. Модель має вагу 900 кг.

Дрон працює на дизельному генераторі, має Li-ion акумулятори та графенові суперконденсатори, які дають можливість 10 год. автономної роботи.

Виконано за допомогою Disqus

+ 26° ... + 20°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

76%
Матеріали за темою