На Кіровоградщині пройде День бджоляра

18 серпня 2016 70 0
День бджоляра проходитиме у рамках реалізації проекту «Відродження минулого – шлях у майбутнє»
i-vin.infoДень бджоляра проходитиме у рамках реалізації проекту «Відродження минулого – шлях у майбутнє»

У с. Виноградівка Компаніївського району (Кіровоградська область) 19 серпня 2016 р. об 11.00 розпочнеться Фестиваль «День бджоляра», який проходитиме у рамках реалізації проекту «Відродження минулого – шлях у майбутнє», пише прес-служба Кіровоградської обласної ради.

Мета проекту – створення умов для сталого розвитку територіальної громади Виноградівської сільської ради шляхом організації професійного навчання бджільництву учнів і безробітних мешканців села на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів шляхом:

  1. Згуртування громади та спонукання її до сумісних пошуків покращення якості життя шляхом проведення семінарів-тренінгів по соціальному підприємництву, організації фестивалю «День бджоляра», залучення до волонтерської діяльності, створення громадської організації.

  2. Облаштувавши пасіку та організувавши роботу гуртків «Юний бджоляр», «Основи бджільництва», створити умови для оволодіння учнями та безробітними жителями громади професією бджоляра.

  3. Пропагування ідеї соціального підприємництва серед мешканців села та стимулювання до участі у вирішенні соціальних проблем шляхом розвитку та популяризації бджільництва.

Під час фестивалю буде організовано роботу «Містечка майстрів», в якому візьмуть участь аматори, майстри декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва; «Містечка бджоляра», де свою продукцію демонструватимуть пасічники, проводитиметься дегустація та ярмарка меду.

«Тут також працюватимуть ігрові майданчики, безпрограшні лотереї, культурно- розважальна програма за участі аматорських колективів району», — сказано у повідомленні.

День бджоляра проходитиме у рамках реалізації проекту «Відродження минулого – шлях у майбутнє»

Виконано за допомогою Disqus