Америка поставить сільськогосподарської техніки на $1 млрд

14 липня 2015 73 0
Америка поставить сільськогосподарської техніки на $1 млрд
Kurkul.comАмерика поставить сільськогосподарської техніки на $1 млрд

Американські компанії допоможуть Україні зібрати врожай, здійснивши постачання до нашої країни сільськогосподарської техніки на $1 млрд. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час фокус-сесії «Агробізнес та інфраструктура», яка відбулася в рамках Українсько-Американського бізнес-форуму у Вашингтоні, повідомляє перс-служба Мінагропрод.

Олексій Павленко додав, що українські аграрії налагодили плідну співпрацю з американськими колегами. Наприклад, компанії, які успішно працюють на українському ринку та щорічно збільшують інвестування в агропромисловий сектор.

«Поставлені амбітні цілі до 2020 р. змушують нас продовжувати боротьбу за реформи. Ми хочемо суттєво збільшити обсяги щорічного виробництва зерна, товарів із доданою вартістю, експорту. Я вдячний американським партнерам за підтримку, якої Україна зараз дуже потребує», — сказав міністр.

Він підкреслив, що перспективним проектом для іноземних інвесторів є також модернізація систем зрошення у південних областях України. Результатом цього проекту буде отримання стабільно високих урожаїв сільськогосподарських культур та фруктів і овочів високої вартості в безпосередній близькості до експортних портів.

«Ми повинні перетворити нашу інфраструктуру в систему, яка буде відповідати інтересам України на найближчу чверть століття, також нам потрібні кошти й експертна допомога. Ми очікуємо, що інвестори, залучені до цієї величної справи, отримають віддачу зі свого капіталу», — підкреслив Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 13°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

57%