Кіровоградщина на сільгоспземлі заробила 5,5 млн грн

30
0
Усього до бюджету від продажу землі надійшло 14 млн грн
kurkul.comУсього до бюджету від продажу землі надійшло 14 млн грн

На Кіровоградщині з початку 2016 р. до бюджетів від продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення і прав на них, надійшло 5,5 млн грн. Про це повідомляє «Урядовий портал».

У Кіровоградській області за 11 місяців цього року було проведено 28 земельних аукціонів, на яких продано права оренди 71 земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 977,2 га. Загальна ціна продажу річної орендної плати склала 4,3 млн грн.

Також, ГУ Держгеокадастру було проведено 7 земельних торгів, на яких продано права оренди 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 230,5 га. Загальна ціна продажу річної орендної плати склала 1,2 млн грн.

«Фактично до бюджету Кіровоградської області від продажу земельних ділянок сільськогосподарського і несільськогосподарського призначення, і прав на них з початку 2016 р. надійшло 13,8 млн грн», — сказано у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus