Землі резерву та запасу

Як ми брали землі резерву й запасу

ФГ Куркуляндія 6 березня 2016 1087 0

Розкажу як ми брали землі резерву й запасу.

Спочатку ми в сільській раді взяли перелік вільних земель резерву і запасу. Нам дали 6 полів разом на 50 га. З них 5 полів не оброблялись останні двадцять років, а одне поле оброблялось Великим Поважним Агрохолдингом.

Я так і не зрозумів, правда, як так могло статися що поле хтось обробляє, але по документах воно значиться як вільне? Може мені хтось пояснити?

Тож подали ми документи на Обласний ДержКомЗем на аренду цих шести полів як фізична особа для того щоб потім на їх основі утворити Фермерське Господарство. Двічі по два місяці наші документи лежали в ОблДержКомЗемі і двічі ми отримували відмову. То в нас якась справка не додана була, то заява неправильно була написана. От тільки тоді я зрозумів за що їх всі ненавидять.

Посовітувався з друзями і мені пояснили чому в мене не виходило нормально оформити землі в аренду. Як вияснилось, в Києві цим ділом заправляє якийсь Макс Бакс. І є в нього тариф — 150 доларів за гектар. Я порахував що за наші 50 Га то було б $7 500. Я вже якщо чесно і готовий був би дати ті 150 доларів за гектар. От тільки як його знайти того Макса Бакса?

Слава богу в обласному ДержКомЗемі знайшлись добрі люди і сказали що краще було б винести ці землі на аукціон. І нам простіше — не треба шукати Макса Бакса. І їм простіше — їм якраз треба було для показників побільше таких аукціонів. Тож винесли ми всі ті 50 гектарів на аукціон. А самі засіли читати Інтернет про ті аукціони — як вони відбуваються, де треба соломки підстелить.

І шо ви думаєте? Як пройшов наш аукціон? :)

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 13°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

57%
Матеріали за темою