Україна експортуватиме більше сої до ЄС

27 липня 2015 43 0
Україна експортуватиме більше сої до ЄС
Latifundist.comУкраїна експортуватиме більше сої до ЄС

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом із Асоціацією «Дунай соя» під час засідання круглого столу визначили пріоритетні напрями для збільшення експорту сої з України, пише сайт Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«У червні під час міжнародної виставки «АГРО – 2015» була підписана Декларація про приєднання України до Асоціації «Дунай соя». Приєднання до Декларації «Дунайська Соя» є одним із способів вийти на ринок ЄС, ствердити бренд української сої та налагодити зв'язки у регіоні. Україна брала участь у процесі вирощування сої у Дунайському регіоні. І можу сказати, що до 2020 року забезпечити потреби ЄС можливо», — про це під час круглого столу повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

Як зазначається у повідомленні, на заході було визначено, що для збільшення експорту сої з України необхідно налагодження процесу сертифікації та відстеження продукції.

«Представники Асоціації «Дунайська Соя» висловили думку, що для європейського споживача питання довіри до виробника є принциповим фактором ринкової привабливості», – додається у матеріалі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 21°

Вітер

2.6м/с

Опади

0.5мм

Вологість

41%
Матеріали за темою