New Holland презентує два нові прес-підбирачі

49
0
Прес-підбирач одночасно вміщує 3 рулони плівки або сітки шириною до 140 см
thumbs.tractorfan.nlПрес-підбирач одночасно вміщує 3 рулони плівки або сітки шириною до 140 см

КомпаніяNew Holland представить дві нові моделі рулонних прес-підбирачів Roll Baler 125 і 125 Combi у рамках виставки Lamma-2016, повідомляє Тraktorist.ua з посиланням на agroinfo.com.

Roll Baler 125 оснащений оновленим підбирачем, який вперше з'явився в моделях Big Baler і Roll Belt з робочою шириною 2,3 м, а тепер став на 30 см довше.

Висока якість захоплення і подачі рослин в камеру також забезпечується за рахунок п'яти грабельних брусів з двомуфтовим приводом і регульованою підвіскою.

У моделях Roll Baler 125 Combi і Roll Baler 135 Ultra компанія New Holland представила інноваційну систему плівкової упаковки. Вона використовує гідравлічну систему примусової подачі, яка дає можливість попередньо розтягнути плівку і завдяки пакувальним утримувачам забезпечити більш акуратну, безпечну і надійну упаковку.

Система одночасно вміщує 3 рулони плівки або сітки шириною до 140 см. Швидкість упаковки нових моделей збільшилася на 20%, що значно підвищує продуктивність машини.

Ще однією новинкою оновленої лінійки підбирачів компанії New Holland, які будуть представлені на Lamma, стане Roll-Belt з варіативної камерою і оновленою системою IntelliBale.

Крім підбирачів, компанія представить на виставці флагманський прес-підбірник Big Baler 1290 Plus та комбайн FR Forage Cruiser, який може відстежувати ключові параметри стану культури завдяки новій системі сенсорів короткохвильового інфрачервоного випромінювання On Board.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus