Агросектор забезпечив більше 50% приросту капітальних інвестицій в економіку України

6 січня 2017 61 0
Загальний обсяг капітальних інвестицій, освоєних в агропродовольчому секторі економіки склав 41,5 млрд грн
sud.uaЗагальний обсяг капітальних інвестицій, освоєних в агропродовольчому секторі економіки склав 41,5 млрд грн

За 9 місяців 2016 р. агросектор забезпечив більше 50% приросту капітальних інвестицій в економіку України, пише прес-служба Мінагропроду.

У загальному обсязі приросту капітальних інвестицій по Україні за січень-вересень 2016 р. частка агропродовольчого сектору економіки становить 51,3%, у тому числі на сільське господарство припадає 39,6%, а на харчову промисловість – 11,7%. Тобто, цей сектор забезпечив більше половини приросту капітальних інвестицій в національну економіку.

«Врожай не у полі, а у коморі. Тільки зараз ми більш-менш можемо враховувати наші минулорічні перемоги. Так за підрахунками результатів поки тільки 9 місяців 2016 р. загальний обсяг капітальних інвестицій, освоєних в агропродовольчому секторі економіки склав 41,5 млрд грн», — зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

За його словами, цей результат на 14,8 млрд грн або 55,4% перевищив показник за відповідний період минулого року. Понад дві третини – 11,4 млрд грн – приросту капітальних інвестицій в агропродовольчому секторі економіки припадає на сільське господарство.

Читати по темі: Інвестиції в сільське господарство у цьому році виростуть у 1,5 раза — Кісіль

За даними Державної служби статистики України, обсяги капітальних інвестицій, освоєних у сільському, лісовому та рибному господарстві у січні-вересні 2016 р., становили 29,8 млрд грн, з яких 98% припадає на сільське господарство. Обсяг капіталовкладень у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів склав 11,7 млрд грн.

Виконано за допомогою Disqus