Аграрії Миколаївщини у минулому році орендували землі на 2 млн грн

19 січня 2017 35 0
Від продажу прав оренди на землю у 2016 р. місцеві бюджети Миколаївщини отримали понад два млн грн
pixabay.comВід продажу прав оренди на землю у 2016 р. місцеві бюджети Миколаївщини отримали понад два млн грн

На Миколаївщині у 2016 р. на земельних торгах продано право оренди 42 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1 тис. га.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Ділянки розташовані у Братському, Єланецькому, Березанському, Вітовському, Вознесенському, Новобузькому, Новоодеському та Снігурівському районах. За результатами продажу прав оренди до місцевих бюджетів регіону надійшло 2,28 млн грн.

«Найвища відсоткова ставка річної орендної плати була зафіксована на території Єланецького району (Возсіятська сільська рада). За результатами торгів відсоток річної орендної плати на земельну ділянку площею 4,9 га склав 75,6%. Це 15,1 тис. грн. Стартовий розмір річної орендної плати передбачався у 7,5% від нормативної грошової оцінки», — сказано у повідомленні.

У грудні 2016 р. у Миколаївській області на земельних торгах було продано права оренди 4 земельних наділів сільськогосподарського призначення державної власності площею 226,3 га на суму 197,41 тис. грн.

У І кварталі поточного року у Миколаївській області планується продаж прав оренди на 15 земельних ділянок загальною площею 500 га. Продаж прав оренди наділів забезпечить щорічні надходження до місцевих бюджетів.

Виконано за допомогою Disqus