Держгеокадастр підготував перелік вільних для оренди земельних ділянок на Львівщині

25 січня 2017 49 0
Перелік земельних ділянок містить 166 пропозицій, загальною площею 3,046 тис. га
kurkul.comПерелік земельних ділянок містить 166 пропозицій, загальною площею 3,046 тис. га

На Львівщині Держгеокадастр підготував список сільськогосподарських земель, які можна взяти в оренду, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Перелік земельних ділянок, які пропонуються для продажу права їх оренди у 2017 р., містить 166 пропозицій, загальною площею 3,046 тис. га. Найбільші площі с/г земель пропонуються для продажу права оренди у Бродівському (620 га) та Сокальському (334 га) районах Львівської області.

«Наші працівники постійно оновлюють перелік ділянок, які пропонуємо інвесторам в оренду. Завдяки земельним аукціонам з продажу права оренди сільгоспземель за межами населених пунктів, проведеним минулого року, до місцевих бюджетів додатково надходитиме 7,9 млн грн щорічно»,- відзначив керівник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

У січні цього року працівники головного управління Держгеокадастру у Львівській області підготували та додали до переліку 23 земельні ділянки державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, загальною площею 440 га.

Виконано за допомогою Disqus