Реклама

У Львові малі та середні агропідприємства навчатимуться виходити на міжнародні ринки

14 лютого 2017 83 0
Тривалість навчання — 2 з половиною дні
loda.gov.uaТривалість навчання — 2 з половиною дні

У Львові представників малого і середнього бізнесу навчатимуть як вийти на міжнародні ринки. Про це повідомляє прес-служба департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

З 27 лютого до 1 березня для малих та середніх підприємств агропромислового сектору та харчової промисловості проходитиме навчання з питань виходу на міжнародний ринок.

У рамках проекту Європейського Союзу «East Invest 2», Академія для малого і середнього бізнесу з питань торгових відносин з ЄС, спільно з експертами Європейського Союзу та країн Східного партнерства, проведе 5 тематичних курсів.

Представників бізнесу навчатимуть за такими напрямами: Можливості Угоди про зону вільної торгівлі (DCFTA), ознайомлення з правовою системою Європейського союзу. Їх значення на національному рівні; Регламенти ЄС та технічні стандарти для агропромислової та харчової продукції; Оцінка експортної готовності компанії; Маркетинг на ринках ЄС; Участь в торгових виставках, робота в мережі з потенційними бізнес — партнерами, міжкультурна комунікація.

Участь у семінарі безкоштовна! Всіх охочих просять заповнити і відправити до 20 лютого 2017 р. заявку за формою на сайті. Запрошення учасникам надійдуть особистим листом.

Обов’язковою умовою є участь у кожному з п’яти курсів. Тривалість навчань — 2,5 дні. На завершенню Академії учасники отримають сертифікати.

Контактна особа для реєстрації: Людмила Горбачова, тел./факс: +38 032 295 01 25, e-mail: liudmyla@cci.lviv.ua.

Місце проведення: готель «Дністер», вул. Матейка, 6. Реєстрація з 09:30, початок о 10.00 год.

Виконано за допомогою Disqus