Реклама

LH Agro хоче скоротити витрати на інвестування в системи наведення тракторів

26 лютого 2017 99 0
Система Topcon AGI-4
fwi.co.ukСистема Topcon AGI-4

Компанія LH Agro, спеціаліст з GPS-систем для тракторів з Кембріджу підібрала набір інструментів Topcon з можливістю оренди. В компанії сподіваються, що цей крок скоротить капітальні витрати на інвестування в системи наведення чи сенсори рослинного покрову для клієнтів.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Компанія вважає, що багато фермерів мають перекривання або нестачу при внесенні насіння, добрив або хімікатів на більше, ніж 2% посівних земель через неточно визначені колії.

«Наші дані показують, що в результаті неточного внесення типова ферма площею 200 га може втрачати £5,700/рік, а ферма площею 600 га — £11,500, «Додаткові недоліки, такі як гальмування продуктивності врожаю, а також додаткові затрати праці, використання пального, амортизація, спричинена перекриванням під час культивації, і надалі будуть зменшувати показники рентабельності», говорить керуючий директор LH Agro Річард Рід.

Схема LH Agro доступна на системах наведення та автоматичного рульового керування Topcon X25, яка включає консоль Isobus та RTK-ready, ресивер, спеціальний комплект проводів для трактора та додаткове електричне кермо для тракторів без автоматичного рульового керування.

Вартість трьохрічного контракту оренди, який включає гарантійне та сервісне обслуговування, починається з £115 на тиждень.

Система Topcon AGI-4 працює з більшістю дисплеїв, сумісних з Isobus для забезпечення точного позиціонування сигналу RTK для тракторів з автоматичним рульовим керуванням.

Вона включає в себе антену, ресивер та контролер рульового керування, а вартість її становить від £90 на тиждень.

Нова схема оренди також доступна на сенсорах рослинного покрову Topcon CropSpec, які встановлюються в кабіні для моніторингу змін урожаю в польових умовах.

Вона доступна за контрактом на чотири роки з повним гарантійним та сервісним обслуговуванням і коштує від £99 на тиждень.

Виконано за допомогою Disqus