На Тернопільщині збирають ріпак власної селекції

4 серпня 2015 59 0
На Тернопільщині збирають ріпак власної селекції
Latifundist.comНа Тернопільщині збирають ріпак власної селекції

У товаристві з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром» (Тернопільська область) завершують збирання озимого ріпаку особливого ексклюзивного сорту «Бучацький», який є гордістю агрофірми, пише сайт сільгосппідприємства.

Як йдеться у повідомленні, цьогорічні сходи озимого ріпаку порадували аграріїв, адже сприятлива погода та умілий підхід до роботи на землі принесли свої очікувані результати. За словами фахівців компанії, середня його врожайність склала 50,1 ц/га, що вкотре підтвердила якість виведеного місцевими селекціонерами нового українського сорту ріпаку.

«Ми вже підготували насіннєвий матеріал для подальшої його реалізації. Ріпак «Бучацький» є одним з найпродуктивніших сортів, який постійно користується популярністю серед покупців. А загалом про якість нашого насіння можна не турбуватися, бо вона — відмінна. А все тому, що на підприємстві здійснюється повний цикл догляду за насіннєвим матеріалом: від його посіву до реалізації», — зауважує директор насіннєвого заводу товариства з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібром» Михайло Євусяк.

Виконано за допомогою Disqus

+ 28° ... + 17°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

49%
Матеріали за темою