Вчені з Нової Зеландії винайшли робота-пакувальника

28 березня 2017 159 0
Робот-пакувальник компанії Robotics Plus
stuff.co.nz.Робот-пакувальник компанії Robotics Plus

Компанія Robotics Plus винайшла робота, який самостійно пакує яблука. Компанія вже готова продавати робота за кордон, у країни, де є проблеми з пошуком працівників для сезонної роботи, повідомляє сайт stuff.co.nz.

Роботи складають яблука в ящики червоним боком доверху і так, щоб хвостики стояли рівно. Для цього використовуються спеціальні сенсори, програмне забезпечення та електромеханічні технології.

П’ять таких роботів вже займаються пакуванням фруктів у Новій Зеландії та планують експортувати їх до США та інших країн.

Алістер Скарф, співзасновник компанії Robotic PlusАлістер Скарф, співзасновник Robotics Plus

Співзасновник Robotics Plus Алістер Скарф повідомляє, що необхідність у створенні робота виникла у зв’язку зі збільшення експорту яблук на 10% щорічно, та складністю знайти 14 тис. працівників на сезонну роботу. У Новій Зеландії роботи вже встигли запакувати 8, 5 млн яблук.

Він також зазначив, що роботами вже зацікавились чотири американські компанії.

«Ми вийдемо на ринок США вже в кінці цього року. Роботи-пакувальники забезпечують кращу керованість, ніж люди, які вручну збирають яблука в лотки, яких роботодавці повинні навчати, відповідати за їх здоров'я і безпеку на виробництві. Представники яблучної промисловості сказали, що наша технологія пакування має потенціал революціонізувати пакувальну промисловість в майбутньому», ― розповідає Алістер Скарф.

Він заявив, що компанія ще остаточно допрацює комерційну модель, але вважає за краще здавати роботів-пакувальників в оренду, що дозволить заощадити і забезпечить їм фіксовану вартість, в той час як оплата праці людей зростає.

Robotics Plus також розробляє автоматизовані пристрої для запилення фруктів і технології збирання й саме механічний транспортний засіб для садів та планують розробити технологію для інших фруктів.

Ольга Мартиненко, Kurkul.com, за матеріалами stuff.co.nz.

Виконано за допомогою Disqus