У ДПЗКУ активно протидіють корупції — Григорович

28 березня 2017 74 0
Щоб не втратити зберегти позитивну динаміку розвитку ДПЗКУ, потрібно забезпечити абсолютну прозорість у її діяльності
agropolit.comЩоб не втратити зберегти позитивну динаміку розвитку ДПЗКУ, потрібно забезпечити абсолютну прозорість у її діяльності

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України (ДПЗКУ) вживають заходи з протидії корупції та запобігання будь-яких зловживань на місцях.

Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

У корпорації значно посилили контроль за виконанням договірних зобов’язань, впровадили перевірку походження зернових. Також, за словами Олександра Григоровича, провели низку перевірок діяльності і філій корпорації, і її співробітників.

За результатами таких перевірок і службових розслідувань уже звільнено працівників, причетних до виявлених порушень, та направлено 17 звернень до правоохоронних органів (із жовтня 2016 року).

«Останнім часом державна корпорація працює прозоро та стабільно. Проте в нашій країні будь-яка велика бізнес-структура не застрахована від проявів корупції на місцях, а також від недобросовісних контрагентів. Ми розуміємо, що тільки системний контроль та сувора фінансова дисципліна дозволять нам мінімізувати такі ризики», — зауважив Олександр Григорович.

В. о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» наголошує, що в напрямі протидії корпорація досягла значних успіхів.

«Ми повернули довіру нашого стратегічного партнера ССЕС й напрацювали перспективні бізнес-напрямки розвитку двостороннього партнерства. Також ми розширюємо пряму взаємодію з сільгоспвиробниками. Це стало основою для викорінення посередницьких схем у системі закупівель, які, у свою чергу, стояли на заваді процедурі відшкодування ПДВ. Щоб не втратити ці здобутки та зберегти позитивну динаміку розвитку держкорпорації, ми маємо забезпечити абсолютну прозорість у її діяльності», — розповів Олександр Григорович.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus