Мінагрополітики високо оцінило роботу НААН

29 березня 2017 56 0
Уряд та депутати високо оцінили роботу НААН
kurkul.comУряд та депутати високо оцінили роботу НААН

Роботу науковців НААН високо оцінили заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова та народний депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко, пише Agropolit.com.

«Я вдячна академікам за доповіді, адже тепер ще з більшою упевненістю можу сказати, що Міністерству аграрної політики та продовольства України спільно з НААН є чим пишатися. Я сама «родом» із науки, тому знаю, що таке важка наукова праця. Усі ваші досліди та розробки, які сьогодні було представлено відповідають міжнародним зобов’язанням нашої країни та цілям Стратегії сталого розвитку «Україна-2030». Я та уряд можемо лише привітати й підтримати ці напрацювання», — прокоментувала Олена Ковальова.

Свою підтримку аграрним науковцям висловив народний депутат Олексій Гончаренко. На його погляд, те, що робить Академія — надзвичайно важлива справа.

«Сьогодні — це майбутнє України, шанс заявити про себе на весь голос. У Верховній Раді, я вам скажу чесно, це не всі розуміють. Ярослав Михайлович знає, яких зусиль докладає Президія, щоб зберегти фінансування Академії. Я також намагаюся підтримувати Академію, за можливості, пояснюю депутатам, що не можна науку роздробити на шматки й продати. Бо сьогодні наше головне завдання — зберегти те, що вже є, і примножити ці здобутки», — пояснив Гончаренко.

Виконано за допомогою Disqus