Чернігівська АФ отримала компенсацію за втрачені посіви

16
0
Чернігівська АФ отримала компенсацію за втрачені посіви
Кurkul.comЧернігівська АФ отримала компенсацію за втрачені посіви

Приватне акціонерне товариство «Українська акціонерна страхова компанія АСКА» (м. Київ) у червні 2015 р. виплатила 922,7 тис. грн агрофірмі в Чернігівській області, за договором комплексного страхування посівів сільськогосподарських культур на випадок їх повної загибелі і весняних заморозків, пише сайт приватного акціонерного товариства «Українська акціонерна страхова компанія АСКА».

У повідомленні йдеться, що 90% перерахованої страхувальнику суми компанії компенсують перестрахувальники.

Також додається, що експерти компанії «Агроризик», що спеціалізується на управлінні сільськогосподарськими ризиками, зафіксували вимерзання 95,4% застрахованих посівів озимого ріпаку на території більш ніж 236 га.

«До загибелі посівів поблизу с. Коломійцевка привели березневі заморозки і відсутність сніжного покриву на полях, що захищає рослини від різкого зниження температури. Вивільнені посівні площі агрофірма засіяла кукурудзою», — зазначається у матеріалі.

Страховик також додає, що вперше цього року виплатив страхове відшкодування по сільськогосподарських ризиках.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus