У Мелітополі CASE IH відкрив новий дилерський центр

31 березня 2017 76 0
Новий дилерський центр Case IH у Мілетополі
traktorist.uaНовий дилерський центр Case IH у Мілетополі

Офіційне відкриття дилерського центру і шоуруму Case IH в Мелітополі відбулося 23 березня 2017 р.

Новий комплекс представив «Торговий Дім «Агроальянс» — офіційний дилер техніки Case IH, повідомляє прес-служба компанії.

На демонстраційному майданчику техніки були представлені трактори Case IH Pumа 180 і Magnum 315 CVX.

На території центру гості також могли ознайомитися з сівалкою Maschio Gaspardo, мульчувачами TMC Cancela серії TJG та глибокорозрихлювачем Alpego. Зокрема, під час демонстрації зробили акцент на тракторі Farmall 110 JX — лідеру продажів в Україні в сегменті стосильних тракторів, який активно витісняє з ринку вітчизняного виробника.

«Ми раді відкрити двері нового дилерського центру і бути ближче до своїх клієнтів у Запорізькій області. Для нас це вже 5-й офіційний дилерський центр Case IH в Україні. Ми розуміємо, що якісна техніка — це один з механізмів успішного розвитку сільгоспбізнесу. Тому для нас важливо, щоб усі українські підприємства мали можливість використовувати передові технології в прийнятті економічно і практично-вигідних рішень, які допоможуть не тільки збільшити обсяг виробництва сільгосппродукції, а й вивести агробізнес на більш високий рівень», — розповідає керівник відділу продажів техніки «Торгового Дому «Агроальянс» Павло Яцута.

Знайомство з новим комплексом Case IH супроводжувалося демонстрацією техніки Case IН, а також розіграшем призів від компанії. Гості заходу мали можливість проконсультуватися з представниками компанії щодо умов придбання техніки і запчастин Case IH, виклику мобільного сервісної бригади, а також дізнатися про тренінги для підвищення кваліфікації своїх фахівців.

«Case IH — це техніка для тих, хто прагне до більшого. Ми раді, що аграрії України весь час вимагають від нас більшого, це дозволяє розвивати, покращувати і удосконалювати техніку Case IH для сільського господарства. Новий дилерський центр компанії «Торгового Дому «Агроальянс» відповідає всім вимогам Case IH», — зазначає менеджер з розвитку дилерської мережі Case IH в Україні та Молдові Володимир Габрієлян.

«Торговий Дім «Агроальянс» розвиває мережу своїх представництв в Україні з метою надання можливості не тільки продажів машин Case IH, а й забезпечення аграріїв окремих регіонів оперативним сервісним обслуговуванням і запасними частинами, що є ключовими факторами при виборі техніки. Наразі інфраструктура Case IH представлена більш ніж 20 регіональними представництвами, сервісними центрами і виставковими майданчиками, на яких представлено понад 100 одиниць сільськогосподарської техніки, понад 6,2 тис. оригінальних запасних частин і високоякісних шин від провідних світових брендів.

Новий дилерський центр Case IH працює за адресою м. Мелітополь, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1/1.

Виконано за допомогою Disqus