Трактор Case IH Magnum CVX отримав срібну медаль на виставці SIMA

3 грудня 2016 103 0
Концептуальна Автономна Машина від Case IH
donanimhaber.comКонцептуальна Автономна Машина від Case IH

Компанія Case IH отримала срібну медаль в номінації «За інновації» на французькій міжнародній виставці сільськогосподарського обладнання SIMA. Про це повідомляє Тraktorist.ua з посиланням на CNH Industrial.

Компанія отримала медаль за Концептуальну Автономну Машину (Autonomous Concept Vehicle) — безпілотну версію трактора Case IH Magnum CVX. Ця інноваційна технологія була вперше продемонстрована на Farm Progress Show в США в 2016 р.Срібна медаль для автономного трактора від Case IH відзначає важливість звільнення операторів від виконання монотонних польових операцій, що дозволяє підвищити продуктивність робочої сили та підняти ефективність систем точного землеробства на новий рівень.

«Потреба в цій технології обумовлена тим, що в деяких куточках світу стає все важче знайти кваліфіковану робочу силу для тривалих робіт в сезон на великих фермерських господарствах. Автоматизація техніки та систем точного землеробства вже зараз відіграє надзвичайно важливу роль, дозволяючи задовольнити потреби у більш ефективному, економному та екологічному сільському господарстві, але в найбільш напружені періоди року все одно потрібно проводити багато годин в полі, особливо під час збирання або висіву культур», — говорить менеджер з продукції Case IH Ден Стюарт.

За результатами п’яти років розробки автономний трактор здатний вирішити цю проблему, адже він дозволяє отримати максимум від бездоганного стану ґрунту і погодних умов та одночасно усуває потребу у понаднормовій праці.

Виконано за допомогою Disqus