На Львівщині відкрили другу теплицю компанії «Галіція Грінері»

4 квітня 2017 355 0
Відкриття теплиці «Галіція Грінері»
loda.gov.uaВідкриття теплиці «Галіція Грінері»

У Буську, Львівської області 3 квітня відкрили другу чергу теплиць компанії «Галіція Грінері». Це компанія із 100% -ми інвестицій із Нідерландів. За кошти інвесторів тут уже побудували дві теплиці, де вирощують різні види салату за методом сухої гідропоніки. Таким чином в Україні салат вирощують лише у цих теплицях на Львівщині, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Відкривали нову теплицю посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхауер, голова Львівської ОДА Олег Синютка та заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

«На сьогодні попит на салат набагато більший, аніж постачання і мені здається логічним інвестувати у подальший розвиток виробництва та підприємства», ― заявив під час відкриття нової теплиці Кейс Кломпенхауер.

У парниках, зокрема і новому, площею 4800 кв. м, вирощують 6,5 тис. кг салату або 45 тис. шт., на тиждень.

«Треба сказати слова вдячності тим людям, які повірили в Україну, тим людям які репрезентують сьогодні нове виробництво, нове тепличне господарство. І справа навіть не в 600 тисяч євро, які про інвестовані в цей проект, хоча це дуже велика сума. Це ще один крок до цієї загальної суми в 2,5 мільйони, які тут створили декілька десятків робочих місць. Справа тут в першу чергу в довірі, яку має бізнес Нідерландів сьогодні до України» ― зазначив Олег Синютка.

Уже наступного року у ТзОВ «Галіція Грінері» планують зводити додаткові приміщення уже для вирощування овочів.

Виконано за допомогою Disqus