Японські роботи-селекціонери вивели нові сорти моркви

18 квітня 2017 275 0
Морква
homester.com.uaМорква

В Японії отримано 9 нових сортів моркви, в тому числі — «суперпомаранчевий» сорт з надвисоким вмістом каротину. Особливість сортів тому, що отримали їх на робо-фермах за участю роботів-селекціонерів.

Один із нових японських сортів моркви, що має додатковий помаранчевий пігмент, отримав назву «Amelie», повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на The Wall Street Journal.

Нові сорти виводились для забезпечення сучасних потреб виробників та споживачів, говорять науковці. Так, серед них є сорт Christine, що має привабливі вирівняні коренеплоди ідеальної циліндричної форми та підвищену холодостійкість, сорти з високим вмістом корисних речовин, як згаданий вже Amelie, сорти з високою стійкістю до чорної гнилі (Emma) та інші.

Селекцією нових сортів займався вчений Таро Такагі за допомогою роботів-селекціонерів. В найближчому майбутньому він планує створити повністю роботизовані ферми з вирощування сільськогосподарської продукції.

За його словами, агровиробники Японії повинні використовувати найсучасніші досягнення науки, щоб стати провідним виробником сільськогосподарської продукції та технологій в Тихоокеансько-Азійському регіоні.

Виконано за допомогою Disqus