Реклама

У травні запрацює пілотний проект з моніторингу земельних відносин

4 травня 2017 428 0
Запрацює проект з моніторингу земель
kurkul.comЗапрацює проект з моніторингу земель

Сьогодні, 4 травня, урядовим комітетом було підтримано постанову проекту щодо моніторингу земельних відносин, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Запуск моніторингу дозволить створити відкриту інформаційну систему, яка відобразить реальний стан земельних відносин. Цей проект стане базою для розробки економічного механізму регулювання земельних відносин на державному та територіальному рівнях», — прокоментував Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий рішення Кабміну.

Постанову «Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення моніторингу земельних відносин та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» було розроблено в Мінагрополітики спільно з Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру.Метою моніторингу є забезпечення прозорості функціонування земельних відносин в Україні та створення відкритої інформаційної системи, яка відображає стан їх розвитку.

Проект передбачає запровадження системи обміну інформацією щодо земельних відносин між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, поліпшення якості надання послуг в сфері земельних відносин, поліпшення якості управління земельними ресурсами, підвищення інвестиційної привабливості земельних ресурсів та покращення бізнес-клімату в сфері земельних відносин.

Реалізація проекту моніторингу землі передбачає розробку необхідної нормативно-правової бази щодо створення та ведення моніторингу земельних відносин.

Виконано за допомогою Disqus