Ціна на українську полуницю знизилася вдвічі

1788
0
Ціна на полуницю стрімко знижується
syria.prosort.infoЦіна на полуницю стрімко знижується

Ціни на полуницю в Україні за тиждень впали більше, ніж вдвічі, повідомляє info.shuvar.com.

Сезон продажу полуницю в Україні розпочався тиждень тому. Станом на 5 травня ягода коштує в 2 рази дешевше.

Першими відкрили сезон господарства Херсонської області з ціни 120-140 грн/кг. Вже в перших числах травня до них приєднались теплиці Закарпатської області. Станом на 5 травня виробники Херсонскої та Одеської областей вже пропонують полуницю за ціною 65-75 грн/кг, а в Закарпатті ягоду можна придбати навіть по 50-60 грн/кг.

Сезон в теплицях цього року розпочався із запізненням на 7-10 днів через холодну весну. В 2016 році перша теплична полуниця з’явилась на ринку у 20-х числах квітня і коштувала майже на 20% дешевше, ніж на початку сезону 2017 року. Станом на 5 травня цю ягоду пропонують в 1,5 -2 рази дорожче, ніж в цей день минулого року.

Сезон збору полуниці у відкритому ґрунті теж запізнюється мінімум на тиждень. Більшість господарств планують розпочати збір ягід лише у другій половині травня. Погіршення погодних умов наприкінці квітня майже не відбилось на потенційному врожаї. Деякі господарства навіть планують зібрати більше полуниці, ніж рік тому.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus