Реклама

ЄБРР та Мінагрополітики обговорили програми підтримки малих та середніх фермерів

12 травня 2017 174 0
ЄБРР та Мінагрополітики обговорили програми підтримки малого та середнього бізнесу в АПК
liveinternet.comЄБРР та Мінагрополітики обговорили програми підтримки малого та середнього бізнесу в АПК

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова та міжнародний економіст з питань агробізнесу Європейського банку реконструкції та розвитку Василь Говгера під час зустрічі обговорили програми підтримки малого та середнього бізнесу в АПК та покращення ефективності використання ресурсів. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Успішний розвиток малого та середнього аграрного бізнесу є потенціалом зростання сільськогосподарського сектору економіки, створення нових робочих місць та розвитку сільських територій. Для цього необхідні як фінансові, так й інформаційні ресурси. Цікавими з цієї точки зору є програми, що впроваджуються ЄБРР», — зазначила у ході зустрічі Олена Ковальова.

Були обговорені програми з консультування, боргового фінансування та інвестицій у капітал, а також програма FINTECC.Василь Говгера поінформував про мету, умови та хід реалізації зазначених програм.

«З 2010 р. було реалізовано 720 консультаційних проектів у всіх секторах економіки, і, як результат, понад половина учасників програми консультації покращили ефективність свого бізнесу та збільшили експорт. А у рамках програми фінансування, з 2015 р. було видано майже €50 млн боргового фінансування у всіх галузях економіки», — сказав міжнародний економіст з питань агробізнесу ЄБРР.

Актуальним з огляду на глобальні тенденції та зобов’язання України щодо зміни клімату є подальше впровадження програми FINTECC. Ця програма поєднує пряме фінансування та грантові кошти на впровадження кліматичних технологій, у рамках якої підприємства мають можливість залучити консультаційні та дорадчі послуги або компенсувати частину інвестицій на впровадження таких технологій.

Виконано за допомогою Disqus