Давидюк вважає Кутового прикладом для наслідування

24 травня 2017 109 0
Микола Давидюк, політолог
real-politics.orgМикола Давидюк, політолог

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий запам’ятався антикорупційними ініціативами у спиртовій галузі. Таку точку зору висловив політолог Микола Давидюк на своїй сторінці Facebook, коментуючи заяву міністра.

«Відставка Кутового — приклад того, як можна працювати й піти по-європейськи… Не найгірший міністр, людина що намагалась боротися із спиртовою мафією, реформувати ринок, залучати інвестиції в галузь та виходити на європейські ринки. Окремо варто звернути увагу на зміну оподаткування для АПК», — говорить політолог Микола Давидюк.

На його думку, Тарас Кутовий на посаді аграрного міністра відрізнявся від своїх попередників.

«У порівнянні із низкою своїх корупційних попередників, взагалі приклад для наслідування: англомовний, вестерн-едукейтед, адекватний у сприйнятті реалій та викликів галузі...», — вважає він.

На думку політолога, можлива відставка агарного міністра не спровокує розвал уряду.

«В той же час Кабмін не розвалюється і продовжує працювати, в тому числі і над тим, як за рахунок податків зі збільшення мінімалки та детінізації забезпечити порядка 40 млрд для підвищення пенсій, які були анонсовані в ході реформи», — підсумував він.

Виконано за допомогою Disqus